Proje Hakkında

80’li yılların başında Antalya’da kurulan SC Grup gıda, manav, et, şarküteri, balık, yufka, çiğ köfte, pasta çeşitleri, dondurma, unlu mamuller, sıcak ekmek, giyim, ayakkabı, hırdavat, anahtar, su tesisat malzemeleri, boya, elektrik, elektronik, avize, beyaz eşya, temizlik malzemeleri, kozmetik, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, bijuteri, hediyelik eşya alanlarında ürünleri ve markaları olan bir holdinge dönüşmüştür.

Şirketin büyümesiyle birlikte markalaşma ihtiyacı doğan SC Grup için stratejik planlama sonrası marka kimliği inşaası ile markalaşmalarına destek olarak şirket ruhunu yansıtan tasarım çözümleri sunan Harmonia, ambalaj tasarımlarında mekan tasarımları alanına SC Grup için tasarım çözümleri üretmiştir.

SC GRUP

  80’li yılların başında Antalya’da kurulan SC Grup gıda, manav, et, şarküteri, balık, yufka, çiğ köfte, pasta çeşitleri, dondurma, unlu mamuller, sıcak ekmek, giyim, ayakkabı, hırdavat, anahtar, su tesisat malzemeleri, boya, elektrik, elektronik, avize, beyaz eşya, temizlik malzemeleri, kozmetik, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, bijuteri, hediyelik eşya alanlarında ürünleri ve markaları olan bir holdinge dönüşmüştür. Şirketin büyümesiyle […]

Client SC GRUP Services Markalaşma Skill Grafik Tasarım Year 2015