Proje Hakkında

KADiM ADİL VE İYİ UYGULAMALAR rehberi Anadolu’daki KAD.İM toplulukların yararlanması için Türetim Ekonomisi Derneği ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği tarafından, Hrant Dink Vakfı Sivil Toplumu Güçlendirme Hibe Programı kapsamında Harmonia’nın tasarım ve illüstrasyonları ile hazırlanmıştır.

Henüz örgütlenme aşamasındaki ya da yeni bir araya gelecek topluluklara kılavuz ve yol haritası olması amacı ile İklim ve Biyoçeşitlilik Krizlerine Karşı Kadın Emeği: Kadın ve İklim (KAD.İM) Projesi kapsamında hazırlanan bu rehberin tasarımında fonksiyonellik, kapsayıcılık ve kitap içeriğine uygun bilgilendirici ve akılda kalmayı kolaylaştırıcı illüstrasyonlar yardımıyla üretim yapmak ya da bir araya gelmek isteyen kadınlara rehber olabilecek, akıllarına gelen soruların cevaplarını kolayca arayıp bulabilecekleri bir rehber kitap tasarladık.

İngilizce ve Türkçe olarak iki versiyonu olan bu dijital kitabı ücretsiz olarak www.kadim.org web sitesinden indirebilirsiniz.

KADİM

  KADiM ADİL VE İYİ UYGULAMALAR rehberi Anadolu’daki KAD.İM toplulukların yararlanması için Türetim Ekonomisi Derneği ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği tarafından, Hrant Dink Vakfı Sivil Toplumu Güçlendirme Hibe Programı kapsamında Harmonia’nın tasarım ve illüstrasyonları ile hazırlanmıştır. Henüz örgütlenme aşamasındaki ya da yeni bir araya gelecek topluluklara kılavuz ve yol haritası olması amacı […]

Client Türetim Ekonomisi Derneği Services Kitap Tasarımı Skill Tasarım, illüstrasyon Year 2021 Link https://www.kadim.org/adil-ve-iyi-uygulamalar-rehberi